Η "ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ" διεκδικεί την εμπιστοσύνη σας και οραματίζεται μια Τήνο πρότυπο ανάπτυξης, με μια καλύτερη καθημερινότητα για όλους τους συμπολίτες μας.

Με τη δύναμη των 74 υποψηφίων μας και με ένα ρεαλιστικό σχέδιο για το νησί είμαστε βέβαιοι ότι θα τα καταφέρουμε.

Στις 26 Μαΐου η Τήνος αποφασίζει για το μέλλον της!

YΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΗΝΟΥ
Ιωάννης Σιώτος του Αντωνίου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ

1. Αλβέρτης Μάρκος (Γαλικός) του Φραγκίσκου
2. Αμεραλή – Πολυκανδριώτη Μαρία (Μαριλένα) του Γεωργίου
3. Άνδροβικ – Ρουγγέρη Λουκριτία του Λορέντζου
4. Απέργης Ιάκωβος του Ματθαίου
5. Βιδάλης Νικόλαος (Ντόμπρος) του Ιωάννη
6. Γιαννησόπουλος Ζαχαρίας του Φραγκίσκου
7. Καράγιωργα – Φραμπασχάλη Γεωργία του Κωνσταντίνου
8. Ρουγγέρη Χριστίνα του Γεωργίου
9. Φώσκολος Ευστράτιος του Ευαγγέλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΝΟΡΜΟΥ

1. Τριανταφύλλου – Οριάνου Νικολέτα του Γεωργίου
2. Χατζής Νικόλαος του Βενάρδου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΝΟΥ

1. Αλοιμόνου Ευγενία του Ιωάννη
2. Ανδριώτης Σωτήρ (Τζωρτζίκος) του Γεωργίου
3. Απέργης Νικηφόρος του Γρηγορίου
4. Γιαγιά Ελισσάβετ (Λίζα) του Ευαγγέλου
5. Δελατόλα – Ζαλώνη Μαρία (Μαίρη) του Ιωσήφ
6. Κρητικού Αικατερίνη του Μάρκου
7. Λούβαρης Εμμανουήλ (Σαλβαράς) του Δημητρίου
8. Μαρκουΐζος Ιωάννης του Γεωργίου
9. Μαρκουΐζος Πέτρος του Γεωργίου
10. Μίντζας Παναγιώτης του Χρήστου
11. Οριάνος Φίλιππος του Γεωργίου
12. Ορφανός Αντώνιος του Μανούσου
13. Παπαδοπούλου Θεοδώρα (Ντόρα) του Κωνσταντίνου
14. Περιάλης Ευάγγελος του Στυλιανού
15. Πέτκοβιτς – Βλαχάκη Χρυσούλα του Χρήστου
16. Πλυτά Φαίδρα του Θεολόγου
17. Πρωτόπαπας Μιλτιάδης του Αντωνίου
18. Ρήγος Πέτρος του Αντωνίου
19. Σανταμούρης Γεώργιος του Πέτρου
20. Σκλαβούνου Πηνελόπη (Νέλη) του Κωνσταντίνου
21. Σώχος Εμμανουήλ του Νικολάου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ Δ.Ε. ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Κοινότητας Αγάπης
Δελατόλας Ιωσήφ του Ελευθερίου

Υποψήφιος Πρόεδρος Κοινότητας Καλλονής
Κουκουλάς Πέτρος του Ιακώβου

Υποψήφιος Πρόεδρος Κοινότητας Κάμπου
Δελλατόλας Νικόλαος (Γιαννιός) του Ιωάννη

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας Καρδιανής
Οριάνος Φίλιππος του Γεωργίου
Σκιάφος Νικόλαος του Μάρκου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Στενής
(κατ' αλφαβητική σειρά)

1. Αρμακόλλας Εδουάρδος του Νικολάου
2. Βίδου – Ρουγγέρη Άγγελα του Γεωργίου
3. Μωραΐτη Ελένη του Γεωργίου
4. Ρουγγέρης Νικόλαος του Αντωνίου
5. Φώσκολος Αντώνιος του Γεωργίου
6. Χαρικιόπουλος Ιωάννης του Αντωνίου

Υποψήφιος Πρόεδρος Κοινότητας Υστερνίων
Μαλακατές Ιάκωβος του Ευαγγέλου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φαλατάδου
(κατ' αλφαβητική σειρά)

1. Κεμάλης Πέτρος του Καμαργιανού
2. Κολλάρου Μαρία του Βασιλείου
3. Πασχάλη Ελένη του Γεωργίου
4. Σιγάλα Λουίζα του Ιγνατίου
5. Τριαντάφυλλος Ευάγγελος του Νικολάου


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΟΡΜΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πανόρμου
(κατ' αλφαβητική σειρά)

1. Βαλάκας Ιωάννης του Ονουφρίου
2. Δελατόλα – Περαντάκου Ειρήνη του Ιωάννη
3. Δούκας Ιωάννης του Γεωργίου
4. Κιλκής Γαβριήλ του Ιωάννη
5. Κοντού (Καγιώργη) Ελένη του Κωνσταντίνου
6. Κώστα Ωραιοζήλη του Γεωργίου
7. Μανιατάκος Σταύρος του Θεοδώρου
8. Πρίντεζης Σωτήριος του Κωνσταντίνου


ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ Δ.Ε. ΤΗΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Τήνου
(κατ' αλφαβητική σειρά)

1. Ανδρίκουλα Άννα του Ανδρέα
2. Γκούτζας – Λούβαρης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
3. Καραγιαννίδης Δημήτριος του Παύλου
4. Κόγκος Γεώργιος του Αλεξάνδρου
5. Κρητικός Στυλιανός του Μάρκου
6. Λούβαρης Νικόλαος του Γεωργίου
7. Μπάσιος Δημήτριος του Νικολάου
8. Παγανή Μαρία του Καρόλου
9. Παλαμάρη Άννα του Φραγκίσκου
10. Παρασκευά Μαργαρίτα του Θρασυβούλου
11. Σιγάλας Ανδρέας του Λουδοβίκου

Υποψήφιος Πρόεδρος Κοινότητας Δύο Χωριών
Δεσύπρης Ιωάννης (Σκάρος) του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Τριαντάρου
(κατ' αλφαβητική σειρά)

1. Ζάρπας Ραφαήλ του Μάρκου
2. Καρδαμίτση Φραγκίσκα του Μάρκου
3. Καρδαμίτση Χρυσούλα του Ιωάννη
4. Λούβαρης Φραγκίσκος του Ματθαίου
5. Ορφανός Γρηγόριος του Γεωργίου

Σχόλια:

0 σχόλια:

Τα σχόλια θα αναρτώνται εφόσον υπάρχει Όνομα και Επίθετο σχολιαστή, σε διαφορετική περίπτωση (ψευδώνυμο ή ανώνυμα) θα διαγράφονται αυτόματα από το σύστημα.